لطفا چند لحظه صبر نمائید
6698

پایه نگهدارنده مانیتور نورث بایو مدل F160


0.0 (0)
بدون دیگاه

پایه گازی فوق جهت راحتی فوق العاده کاربر طراحی شده است که هر زمان و در هر جهت بتواند تصویر را مشاهده کرده و از خستگی خود کاسته همچنین لذت کارکردن دوچندانی را به دلیل داشتن دو مانیتور پیش رو بدون اشغال کردن سطح میز داشته باشد.

قبل از خرید لطفا استعلام بگیرید

موجود نیست
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

کالاهای مشابه

معرفی
بدنه دستگاه دارای محل قرار گیری کابل برق و انتقال دیتا است که میز را هر چه تمیز تر نگاه دارد. در هر جهتی که دوست داشته باشید مانیتور ها را چرخانده از بهترین سطح و زاویه دلخواه به بازی یا کار کردن خود برسید.اکنون شما اختیار چشمتان را به دست گرفته اید نه مانیتور! این محصول جهت بازیکنان حرفه ای کامپیوتر، مدیران و کارمندان طراحی شده است تا علاوه بر راحتی چشم و تمیز شدن میز از سیم و پایه مانیتور، تسلط بیشتری بر فضای محل کار خود داشته باشند.
مشخصات فنی
وزن
4600 گرم
ابعاد
۱۲۷x۴۷۵x۶۲۰
مشخصات فنی
پایه گازی با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه طراحی ارگونومیک برای راحتی هر نوع کاربر با قد و جنسیت های متفاوت قابلیت نصب ۲ ماینتور به طور همزمان بازو های گازی متغیر برای تنظیم در هر زاویه دلخواه قابل استفاده جهت تمامی برندهای مانیتور موجود در بازار از ۱۷ تا ۲۷ اینچ تحمیل وزن هر بازو از ۲ تا ۹ کیلوگرم مدیریت کابل های برق و انتقال تصویر در بدنه دستگاه زاویه انحراف زاویه به ° -۵۰ ° ۱۸۰ درجه استاندارد TUV
لطفا چند لحظه صبر نمائید